عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

عقد تفاهم نامه همکاری 3 ساله بین شرکت توزیع برق لرستان با فرماندهی نیروی انتظامی لرستان

عقد تفاهم نامه همکاری 3 ساله بین شرکت توزیع برق لرستان با فرماندهی نیروی انتظامی لرستان

 

در راستای نهادینه سازی نقشه راه فرماندهی و کنترل و به منظور تبادل اطلاعات و بهره گیری از توان و ظرفیت های موجود در سایر سازمان ها برای هدایت، تصمیم گیری موثر و کارآمد تفاهم نامه همکاری بین شرکت توزیع برق استان لرستان و فرماندهی انتظامی استان لرستان منعقد گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان این تفاهم نامه دارای شش ماده و دو تبصره می باشد که ازمهمترین مفاد این تفاهم نامه می توان به جمع آوری برقهای غیر مجاز، همکاری در بازرسی موردی از ضایعات فروشی ها و اماکن مشکوک و همچنین تأمین امنیت مراسم ها و همایش های مرتبط با شرکت توزیع برق استان لرستان نام برد.

این گزارش حاکیست در بخشی از این تفاهم نامه آمده است: ارتقاء سطح همکاری مشترک در خصوص تبادل سریع اخبار و اطلاعات مهم به منظور تصمیم و انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

همچنین در این تفاهم نامه شرکت توزیع برق استان لرستان متعهد گردیده آمار و اطلاعات انشعابات برق های غیر مجاز و ارائه برنامه های قطعی برق و وقوع حواث و رخداد های خاص در حوزه برق را به فرماندهی انتظامی لرستان اعلام نماید.

 


١٢:٥٣ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٠    /    تعداد نمایش : ٥٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: