عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرکل دفتر مرکزی حراست و امور محرمانه شرکت توانیر ازبرق لرستان

بازدید مدیرکل دفتر مرکزی حراست و امور محرمانه شرکت توانیر ازبرق لرستان

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان، در بازدید مدیرکل دفتر مرکزی حراست توانیر از برق لرستان عملکرد این مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان در این دیدار اظهار داشتند: شرکت توزیع نیروی برق استان علیرغم مشکلات مالی تاکنون توانسته است در تامین برق و خدمت رسانی به مردم غیور و شهیدپرور لرستان موفق عمل نماید و موجبات رضایتمندی هم استانیهای عزیز را فراهم نماید .

مهندس فریدون خودنیا گفت: باتوجه به شرایط آب و هوایی و شرایط جغرافیایی خاص استان ، برقرسانی، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق، روشنایی معابر و دیگر اقدامات جهت تامین برق پایدار و مطمئن بصورت ویژه ای توسط پرسنل این شرکت انجام گرفته است.

مدیرکل دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توانیر اظهار داشتند: باتوجه به اینکه وضعیت استان لرستان خاص است و خدمت رسانی در آن با دشواری هایی نظیر حادثه سیل سال قبل،صعب العبور بودن بعضی از مناطق کوهستانی و ... همراه است، پرسنل شرکت توزیع از جان ودل مایه گذاشتند و بصورت جهادی در تمام طول ساعات شبانه روز با فداکاری و از جان گذشتگی مبادرت به رفع مشکلات برقی نموده و در کوتاهترین زمان ممکن شرایط مناطق سیل زده را به حالت عادی برگرداندند.

آقای محبی ابراز داشت: شرکت توزیع باید در این برهه از زمان از توانایی های مردم و نهادهای مردمی درخصوص انجام امورات فرهنگی و سایر زمینه ها بیشترین استفاده ها را ببرند و در بیشتر کارها مردم را دخیل نمایند که همین امر موجبات رضایتمندی بیشتر مردم را فراهم می آورد.

وی افزود : در حال حاضر بحران هایی که برای کشور ایجاد می شود در بعضی از مواقع باعث خسارت به شبکه های برق می شود که پرسنل شرکتهای توزیع برق در سراسر کشور با از خودگذشتگی و کار و تلاش طاقت فرسا در شرایطهای خاص آب و هوایی هر منطقه باعث پایداری شبکه های برق می شوند.

در پایان آقای کریمیان مشاور مدیرکل دفتر حراست شرکت توانیر نیز اظهار داشتند:امروزه صنعت برق به یک صنعت استراتژیک و امنیتی تبدیل شده است که تهدیداتی به سوی آن آمده است که همین امر باعث میشود پرسنل خدوم این صنعت با سعی و تلاش گسترده ای بتوانند این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و از آن بیشترین بهره برداری لازم را ببرند.

در پایان مدیر محترم حراست شرکت توانیر ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت توزیع برق استان لرستان در راستای حل مشکلات موجود شرکت و پیگیری های لازم قول مساعد دادند.

 


١٢:٢٢ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٥    /    تعداد نمایش : ٥٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: