عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم افتتاح کتابخانه شرکت توزیع برق استان لرستان

مراسم افتتاح کتابخانه شرکت توزیع برق استان لرستان

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان، کتابخانه 2500 جلدی این شرکت با حضور آقای فتایی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانم طهماسبی مدیرکل کتابخانه های استان، مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع برق استان افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان در این خصوص اظهار داشت: تا کنون حدود 300 میلیون تومان برای احداث این کتابخانه هزینه شده است و بیش از 2500 جلد کتاب نیز تامین شده است.

مهندس فریدون خودنیا با اشاره به اهمیت ترویج کتابخوانی در جامعه ابراز داشت: در دیگر ساختمان های شرکت توزیع نیز چنین فعالیت های فرهنگی داریم.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه در لرستان، تاکید کرد: امیدواریم با حضور اهالی رسانه و استفاده از ظرفیت کتابخانه این شرکت بتوانند در ترویج فرهنگ کتابخوانی که امروزه از ضروریات یک جامعه توسعه یافته است به مسیر روبه رشد استان در توسعه همه جانبه کمک کنند.

در ادامه دبیر شورای فرهنگی و دینی برق لرستان با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی ریشه در عدم مطالعه کافی دارد: ابراز داشت: هدف از احداث این کتابخانه و دیگر کتابخانه های تاسیس شده در ساختمان های شرکت توزیع برق دسترسی راحت همکاران به منابع می باشد که امیدواریم بتوانیم با این اقدام گامی هر چند کوچک در ارتقای فرهنگ کتابخوانی برداریم

مهندس مهدی حیدری زاد با بیان اینکه رسالت اصلی شرکت توزیع برق استان لرستان خدمات رسانی به نحو شایسته به هم استانی های عزیز می باشد ، ابراز داشت: در شورای فرهنگی و دینی سعی شده در حد توان در راستای رشد آگاهی‌های اجتماعی و کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها گام برداریم.

 

 همچنین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان دراین آیین افتتاحیه، گفت: شرکت توزیع برق لرستان با مدیریت مهندس خودنیا در امور فرهنگی همواره پیش‌گام بوده است.

احمد حسین فتایی با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار داشت: کتاب و کتاب‌خوانی پیش‌زمینه توسعه است و باید به این امر مهم توجه بیشتری داشته باشیم.

وی، ادامه داد: افتتاح کتاب‌خانه در شرکت توزیع نیروی برق لرستان یک کار فرهنگی خوب و ارزشمند است.

همچنین خانم طهماسبی مدیرکل محترم کتابخانه های استان لرستان ضمن تقدیر از اقدام شایسته برق لرستان در احداث و تجهیز کتابخانه این شرکت، ابراز داشت: نظیر این کتابخانه در شرکت ها و ادارات دیگر استان کمتر وجود دارد و امیدواریم این اقدام نقطه ای آغازی جهت کارهای فرهنگی از این قبیل در استان باشد.

 

 

 


١٢:٤٥ - پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: