عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور سراسری تعمیرات شبکه های برق در شرکت توزیع برق لرستان

مانور سراسری تعمیرات شبکه های توزیع برق لرستان در تاریخ 29 و 30 آبان همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در این خصوص اظهار داشت: در راستای کاهش خاموشیها و انرژی توزیع نشده در ابتدای سال جاری(99) برنامه تعمیرات گسترده روی شبکه های برق درسطح استان را دستور کار قرار دادیم و 30 فیدر بحرانی شناسایی شد.

 

مهندس فریدون خودنیا افزود: خوشبختانه اینکار موجب گردید که در راستای برنامه ابلاغی شرکت توانیر در رابطه با مانور تعمیرات بتوانیم به سرعت عمل نماییم و اقدام به برگزای مانور به بهترین شکل ممکن نماییم.

وی با تاکید به اینکه باید تمام تلاش خود را بکار ببندیم تا بتوانیم برقی مطمئن و پایدار در اختیار مشترکین قرار گیرد, ابراز داشت: قبل از انجام مانور سراسری تعمیرات، اقدام به برگزاری چندین مانور از جمله مانور تعمیرات فیدر بیرانشهر، روشنایی معابرسطح شهر خرم آباد ، تبدیل سیم مس به کابل خود نگهدار در شهرستان الیگودرز بطول 8 کیلومتر نمودیم که علاوه بر افزایش آمادگی نیروها جهت برگزاری مانور سراسری 29و 30 آبان موجب رضایتمندی بیشتر هم استانی های عزیز شد.

 

 

در ادامه مدیر دفتربهره برداری شرکت توزیع برق لرستان گفت: در راستای دستور العمل توانیر، فیدر "پل بابا"  را که از لحاظ خاموشی و حساسیت (دارا بودن مشاغل تولیدی و صنعتی-کارخانه سیمان-نیروگاه گازی-شهرک گلخانه و مرغداریهای متعدد) و نیز طول بالا در رأس سایر فیدر های بحرانی  بود ، را جهت تعمیرات  انتخاب نمودیم.

مهندس محمد اسکندری با بیان اینکه تعداد 30 اکیپ 140 نفر نیروی فنی و اجرایی که در مجموع  با 750 نفر ساعت کار کارشناسی و اجرایی در این مانور حضور داشتند، اظهار داشت:بعد از اتمام این مانور، 100 درصد معایب شبکه (شامل تعویض جمپر با سیم روکشدار-شاخه زنی- تعویض کلمپها-تعویض مقره-تعویض پایه فرسوده و جابجایی شبکه -تعویض جداساز-رفع اتصالات سست-افزایش ارتفاع مقره راس تیر)  به طور کامل رفع و مابقی معایب(که رفع حریم می باشد) به مدیریت مربوطه واگذار تا با برنامه زمانی مناسب برطرف شود.

وی در پایان گفت: خوشبختانه این فیدر به پایداری کامل رسیده و خاموشی آن به حداقل ممکن کاهش یافته و باعث صرفه جویی اقتصادی در زمینه انرژی توزیع نشده گردیده است که  این امر در راستای اهداف تولید ملی ، باعث رضایت مندی مشترکین صنعتی ، کشاورزی تولیدی و خانگی شده است .

 


١٣:٢٠ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٤٣    /    تعداد نمایش : ٦٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: