عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه سوم برق لرستان در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در کشور

شرکت توزیع برق استان لرستان در سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی همکار و همسر همکار وزارت نیرو موفق به کسب رتبه سوم در مجموعه صنعت آب و برق کشور شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان،مهندس فریدون خودنیا رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق لرستان با اعلام این خبر، افزود: خوشبختانه با تلاش شورای فرهنگی دینی این صنعت هر ساله شاهد حضور پرشور همکاران در مسابقات قرآنی هستیم که در این دوره از مجموعه 284 نفر شرکت کننده صنعت آب و برق لرستان تعداد  238 نفر از برق لرستان، 37 نفر آبفا و 9 نفر آب منطقه ای  در مرحله استانی با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: با حضور پررنگ شرکت کنندگان  توزیع برق استان لرستان،  موفق به کسب رتبه دوم تعداد شرکت کنندگان در سطح کشور  شده ایم.

مهندس خودنیا بیان کرد: با توجه به نقش و سبک سیره اهل بیت (ع) و آموزه های دینی در تمام زمینه ها همواره سعی بر آن شده که علاوه بر کارهای جاری شرکت  که رسالت اصلی آن خدمات رسانی به موقع به مشتریان عزیز است، در کنار آن هم وظیفه آموزه‌های دینی و امورات فرهنگی را در سرلوحه کار شرکت قرار دهیم.

مهندس مهدی حیدری زاده دبیر شورای فرهنگی و دینی مجموعه صنعت آب و برق لرستان با اشاره به اینکه قرآن تجلی ذات مقدس حق تعالی است و در مسابقات قرآنی همه برنده اند، افزود: در این دوره از مسابقات قرآنی که در ۶ رشته برگزار شد، تعداد ۳ نفر از پرسنل شرکت توزیع برق لرستان موفق به کسب مقام کشوری شدند.

وی تصریح کرد:   محمد آریانانیک در رشته قرائت تحقیق رتبه اول، مانیا احمدزاده در رشته قرائت تحقیق رتبه دوم و منصوره پیریایی در رشته مفاهیم رتبه سوم را کسب کردند.

 


١٠:٢٥ - يکشنبه ٢٣ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: