عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی برق استان لرستان خبر داد:

انتصاب معاونین در شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

 

به گزارش روابط عمومی،طی احکامی از سوی مهندس فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان،  مهرداد نیک پی بعنوان معاونت مالی و پشتیبانی، عبدالرضا حسینی مهر بعنوان معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ، همایون بختیاری بعنوان معاونت مشترکین، مهدی حیدری زاد بعنوان سرپرست مهندسی و برنامه ریزی و مجید فتحی بیرانوند بعنوان سرپرست منابع انسانی  این شرکت منصوب شدند.

در متن پیام آمده است؛

باسلام و تحیات فراوان

انتصاب حضرتعالی را در مسوولیت جدید که نماد بارزی از توانایی های ارزشمند آن عزیز فرهیخته می باشد را تبریک گفته و امیدواریم در سایه الطاف الهی در پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.

رجای واثق دارد حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش آن معاونت محترم خواهد بود.

دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت جنابعالی را از جهاندار جان آفرین مسالت داشته و صمیمانه از تلاش های شما در دوران مسوولیت  در این شرکت، تقدیر و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان از حی لایزال خواستاریم.

امید است با توجه به سوابق و تعهد جنابعالی شاهد رشد شاخص های مورد نظر شرکت توانیر در سطح شرکت توزیع برق استان لرستان باشیم.

 

 


١١:٥١ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٣٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: