عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کارگروه آب و انرژی با حضور اعضاء و جناب آقای دکتر سیف مدیر کل دفتر پدافند غیرعامل استانداری برگزار گردید.

جلسه کارگروه آب و انرژی با حضور اعضاء و جناب آقای دکتر سیف مدیر کل دفتر پدافند غیرعامل استانداری برگزار گردید.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان جلسه کارگروه آب و انرژی استان لرستان با حضور دکتر سیف مدیرکل محترم پدافند غیرعامل استان و کلیه اعضای کار گروه در روز دوشنبه ۱۹ مهر ماه در  محل سالن کنفرانس شرکت توزیع برق استان برگزار گردید.

در این جلسه مهندس فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان و رئیس کارگروه آب و انرژی استان  اظهار داشت: از مهمترین مباحث پیش رو در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ به ویژه در اوج سرما تامین برق و گاز مشترکین می باشد که با توجه به نزدیک بودن فصل سرما یکی از مباحث این جلسه بررسی راهکارهای تامین برق و گاز مطمئن و پایدار برای مشترکین استان می باشد.

 مهندس خودنیا افزود: در فصل سرما اولویت با تامین گاز مشترکین خانگی بمنظور استفاده در سیستم های گرمایشی می باشد بنابراین با عنایت به این موضوع گاز نیروگاه‌های تولید برق قطع میشود ولازم است سوخت دوم نیروگاهها تامین گردد که در استان لرستان خوشبختانه توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی اقدامات خوبی صورت گرفته و سوخت دوم نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد و نیروگاه گازی دورود تامین می گردد بر همین اساس با توجه به احتمال قطع برق و گاز در فصل سرما لازم است دستگاههای ذیربط آمادگی لازم را داشته باشند که امیدواریم با انجام اقدامات پیشگیرانه در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ خدمات دهی خوبی به مشترکین سراسر استان در حوزه برق و گاز  داشته باشیم و شاهد کمبود انرژی نباشیم.

در ادامه پروژه های مصوب پدافند غیر عامل در حوزه راه آهن ، آب و فاضلاب ، آب منطقه ای و شرکت گاز لرستان مطرح و مدیران عامل دستگاههای مذکور توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و منابع مالی مورد نیاز مطرح نمودند.

در ادامه دکتر سیف مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری لرستان ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده ، راهکارهایی جهت تامین منابع ارائه و مقرر گردید از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان موضوع تامین منابع مالی پروژه ها پیگیری گردد.

در پایان جلسه مهندس خودنیا به موضوع دو سو تغذیه نمودن مراکز حساس اشاره نمودند و مقرر گردید دو سو تغذیه نمودن بیمارستانها  در اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گیرد .

 

 


٠٨:١٦ - سه شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٣١٧    /    تعداد نمایش : ١٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: