عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزشی :

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه ای ویژه ائمه محترم جماعات

کلاس آموزشی سواد رسانه‌ای ویژه ائمه جماعات در سالن کنفرانس شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان با حضور حاج آقا کاکاوند مسئول شورای فرهنگی و دینی شرکت توانیر برگزار گردید.

 بنا به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: سوادرسانه‌ای مجموعه‌ای از مهارتهای قابل یادگیری است که به توانایی دسترسی، تجزیه و تحلیل و ایجاد پیام های رسانه ای اشاره دارد و یک مهارت ضروری در دنیای امروزی به شمار می رود.

مهندس خودنیا ابراز داشت: شرکت توزیع برق استان لرستان با توجه به رسالتی که بر عهده دارد و ارتباط دو سویه ای که میان مشترکین و شرکت برق می باشد ائمه جماعات باید با توجه به گسترش شبکه های رسانه ای، اخبار و انتشار مطالب در کسری از ثانیه، بتوانند پاسخگوی نیازهای جامعه امروزی و اغنای نیاز مخاطبین باشند.

وی افزود: ائمه جماعات می‌توانند در ایام پیک بار کمک حال شرکت باشند و در زمینه فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق بیش از گذشته یاری رسان شرکت باشند تا بتوانیم با استفاده از تمام ظرفیت ها در خدمت رسانی و تامین برق پایدار و مطمئن به هم استانی های عزیزمان با مشکلی مواجه نشویم.

در ادامه مهندس حیدری زاده دبیر شورای فرهنگی و دینی مجموعه صنعت آب و برق استان گزارشی از عملکرد مجموعه صنعت آب و برق را ارائه نمود و ابراز داشت: شرکت توزیع برق استان همواره تلاش نموده در اجرای برنامه های ابلاغی از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر به بهترین نحو عمل نموده و تمامی امور مربوط به کارهای فرهنگی و دینی را اجرا نماید.

 

سپس حجت الاسلام کاکاوند مسئول شورای فرهنگی و دینی شرکت توانیر اظهار داشتند: فضای مجازی اهمیت زیادی دارد و درحال حاضر ما باید بیش از گذشته فعالیت داشته باشیم و همیشه بروز باشیم  تا بتوانیم همانگونه که در زمان جنگ فیزیکی دفاع مقدس، تک و پاتکهای دشمن را شناسایی می کردیم در فضای مجازی نیز آسیب ها و خطرات را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به اینکه هزینه های تولید حامل انرژی ازجمله برق بسیار زیاد است، ابراز داشت: ائمه محترم جماعات باید سرباز مدافع این نعمت ملی باشند و دستورات دینی و احادیث و آموزشهایی که در این زمینه می بینند را به خوبی به آحاد مختلف جامعه انتقال دهند تا شاهد صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی باشیم.

وی در پایان گفت: اقدامات شرکت توزیع برق استان لرستان باتوجه به فعالیتهای خوب و قابل تحسین مدیرعامل برق استان جناب آقای مهندس خودنیا و دبیر شورا جناب آقای مهندس حیدری زاد و دیگر همکاران که خاضعانه و با تمام توان درحال خدمت رسانی هستند را قابل تقدیر دانست.

 


١٤:٢٧ - چهارشنبه ١٥ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: