عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش ظرفیت برق مشترکین شهرستان پلدختر

پی گیری های مدیرعامل برق لرستان برای افزایش ظرفیت انرژی تحویلی به مشترکین شهرستان پلدختر

 

پی گیری های مدیرعامل برق لرستان برای افزایش ظرفیت انرژی تحویلی به مشترکین شهرستان پلدختر

مهندس خودنیا به منظور پایداری و افزایش ظرفیت انرزی تحویلی به مشترکین پلدختر خصوصا فصل تابستان طی چند روز اخیر جلسات ویژه ای تشکیل داد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان دومین جلسه ویژه افزایش پایداری و ظرفیت شبکه های توزیع برق شهرستان پلدختر در مدیریت توزیع این شهرستان برگزار شذ.

این گزارش حاکی است مهندس خودنیا که تسلط کامل بر چگونگی وضعیت شبکه های برق این شهرستان داشته، خصوصا اتفاقات اخیر که در هنگام سیل برای شبکه ها روی داد، فصل گرما را یک تهدید دانست و گفت: «با توجه به گرمای سوزان پلدختر مشکلات فراوانی پیش رو داریم».

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: «پس از سیل بر حسب ضرورت مجبور بودیم مناطق شهری و روستاهای خاموش را به صورت موقت، غیر قابل اجتناب و متعهدانه در کمترین زمان ممکن برقدار کنیم و اکنون روز چاره اندیشی برای جلوگیری از بحران های غیر قابل پیش بینی رسیده است».

خودنیا اظهار داشت: «الان زمان آن رسیده که چاره اندیشی کنیم و تابستان داغ پیش روی شهرستان پلدختر و روستاهای تابعه را مدیریت کرده و با احداث شبکه های جدید، استاندارد و به دور از مسیر سیل گام های مهمی در جهت تقویت، پایداری و افزایش ظرفیت این شبکه ها برداریم».

فریدون خودنیا در این جلسه اضطراری ابزار داشت: «در پلان اول کارهای در دست اقدام الزاما بایستی 11 کیلومتر شبکه فشار متوسط در ورودی شهر پلدختر و بخش غربی این شهر احداث کنیم تا مردم با مشکل کمبود انرزی در فصل گرم سال مواجه نشوند».

ایشان ضمن طراحی مسیر جهت احداث شبکه، این پروژه را اولویت اول قرارداد و از مدیریت توزیع برق شهرستان پلدختردرخواست تسریع در این مورد را خواستار شد.

محمدطاهر متش پور در پایان میزان اعتبار جهت اجرای پروژه مذکور را یازده میلیارد ریال اعلام و تامین اعتبار فوق را از مدیرعامل برق استان لرستان خواستار شد./

 

 

 


٠٨:٥٣ - دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٣


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: