عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

طراحی و شروع عملیات اجرایی خط جدید روستاهای رودبار با حضور خودنیا مدیر عامل برق لرستان

خط جدید روستاهای چغاسبز نقدعلی و قبرمحمدمراد طراحی و اجرایی شد

 

                  به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان فریدون خودنیا مدیر عامل برق استان با حضور مستمر در منطقه رودبار شهرستان کوهدشت و طراحی خط جدید روستاهای چغاسبز نقدعلی و قبرمحمدمراد به طول ۱۰ کیلومتر استارت عملیات اجرایی این پروژه زده شد.

این گزارش حاکیست مهندس خودنیا اظهار داشت: «روستاهای فوق که در اثر سیل بی برق شده بودند و به صورت موقت برق دار شده بودند، با توجه به فرارسیدن فصل گرما در شرایط بحرانی قرار داشتند که رسیدگی به وضعیت خدمات دهی به آنان جزء اولویت های ما قرار گرفت».

فریدون خودنیا گفت: «با توجه به این که شبکه های توزیع برق روستاهای مذکور به طور کلی زیر آب رفته بود قرائن حکایت از این داشت که یک شبکه جدید با طراحی جدید و در مسیر جدید دور از هرگونه سیلاب در دستور کار قرار گیرد».

ایشان با اشاره به صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه گفت: «چون که این منطقه بسیار کوهستانی و صعب العبور می باشد کار برای ما به مراتب سخت و طاقت فرسا می باشد».

مدیرعامل برق لرستان اظهار داشت: «یکی از پیمانکاران توانمند را در این پروژه به کار گماردیم و مقرر شده از فردا به مدت ده روز پروژه فوق را به طور کامل اتمام و تحویل نمایند».

وی گفت: «با توجه به این که روستاهای فوق از نظر جغرافیایی تابعه شهرستان کوهدشت می باشند اما تامین برق آن ها به عهده شرکت توزیع استان ایلام می باشند که با توجه به شرایط تخریب جاده و مسیر شبکه های برق رسانی این مهم توسط برق شهرستان کوهدشت اجرایی گردیده است».

در ادامه این گزارش مهندس علی بدری مدیریت توزیع برق شهرستان کوهدشت اظهار داشت: «روستاهای فوق متاسفانه در محدوده سد سیمره قرار دارند و الزاما بایستی تمهیدات ویژه ای برای آن ها اتخاذ  شود تا در شرایط بحرانی احتمالی در آینده با اینچنین مشکلاتی مواجه نشوند».

بدری گفت: «پروژه خط جدید به طول ۱۰ کیلومتر و در دو بازه زمانی ده روزه هرکدام به طول ۵ کیلومتر اجرا می شوند».

وی گفت تعداد خانوارهای دو روستای فوق ۱۰۴ خانوار می باشد که میطلبد یک خط جدید با قابلیت اطمینان بالای ضریب شبکه برای آن ها احداث گردد».

مهندس بدری میزان اعتبار لازم برای اجرای این پروژه کوهستانی و سخت را بیش از هشت صد میلیون تومان عنوان کرد و گفت: «با توجه به افزایش بی سابقه هوا در این منطقه باید در اجرای پروژه نهایت استفاده از زمان را ببریم ودر کوتاهترین زمان ممکن آن را به اتمام بر سانیم».

 

 


١٣:٥٢ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: