عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور چهارمین اقدام فراگیر در برق لرستان.

مانور چهارمین اقدام فراگیر با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز از امروز پنج شنبه 30 بهمن آغاز و تا فردا جمعه 1 اسفند در برق لرستان ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان، مدیرعامل برق استان گفت: در این مانور علیرغم شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف و باران  و خساراتی که به شبکه برق بیش از 120روستا در استان وارد شده اما با تمام توان در حال رفع مشکل این روستاها و اجرای مانور هستیم.

مهندس خودنیا با بیان اینکه تعداد 121 اکیپ در این مانور حضور دارند، ابراز داشت: این اکیپ ها در قالب های جمع آوری برق های غیر مجاز، جمع آوری دستگاههای رمز ارز غیر مجاز و بحث تعدیل و تنظیم روشنایی معابر استان در حال فعالیت می باشند.

وی با بیان اینکه 4 نیروی متخصص در اتاق پایش راه اندازی شده در این شرکت، رفتار مصرفی 10 هزار کنتور فهام در استان را بصورت متوالی پایش می کنند، گفت:با توجه به اطلاعات به دست آمده از اتاق پایش شرکت، امروز و در روز اول مانور 21 منطقه مشکوک از لحاظ رفتار مصرفی مورد بازدید قرار میگیرند تا اطمینان حاصل شود که از برق غیر مجاز جهت استفاده از رمز ارز(ماینر) استفاده نمی گردد.

مدیرعامل برق لرستان اظهار داشت: در این مانور 652 مورد برق غیر مجاز شناسایی شده و در حال جمع آوری این موارد هستیم.

ایشان یکی دیگر از اهداف این مانور را تنظیم ساعت نجومی1600 دستگاه چراغ معابر عنوان و گفت: انشااله بعد از انجام مانور و تنظیم این تعداد ساعت نجومی در استان مشکل زمانی در روشنایی معابر برطرف گردد.

مهندس خودنیا گفت:  در آخرین محور این اقدام فراگیر،تعدیل 2250 دستگاه چراغ روشنایی معابر در سطح استان در راستای مدیریت مصرف طی 2 اجرای مانور انجام می پذیرد.

 

 

 

 


١٢:١٧ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ٢٦٤    /    تعداد نمایش : ١٩٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: