عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

صیانت از نیروهای انسانی از مهم ترین اولویت های شرکت توانیر می باشد.

برگزاری جلسه ایمنی در برق لرستان با حضور مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت توانیر.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان، جلسه ایمنی با عنوان بهبود و حذف حوادث شبکه های توزیع برق با حضور مهندس مقیمی مدیرکل محترم دفتر نظارت بر بهداشت، ایمنی و محیط زیست توانیر، مهندس خودنیا مدیرعامل، مهندس رضاییان مدیر دفتر ایمنی و اعضای کمیته عالی ایمنی شرکت توزیع برق لرستان در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

مدیرکل محترم دفتر نظارت بر بهداشت، ایمنی و محیط زیست توانیر با بیان اینکه صیانت از نیروهای انسانی از مهم ترین اولویت های شرکت توانیر  می باشد ، ابراز داشت: در شرایط فعلی و با توجه به شیوع ویروس کرونا باید طوری عمل نماییم که پرسنلی که دچار بیماری می شوند بغیر از بهبود و درمان دغدغه دیگری نداشته باشند.

 مهندس مقیمی ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم به نقطه ای برسیم که شاهد هیچگونه حادثه منجر به فوت و آسیب جدی پرسنل نباشیم و برای رسیدن به این هدف باید  علاوه بر رعایت تمامی دستورالعمل های ایمنی نظارت جدی نیز وجود داشته باشد.

در ادامه مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان مشکل حریم شبکه را یکی از دغدغه های برق استان عنوان نمود و ابراز داشت: به  دلیل بافت قدیمی بیشتر مناطق استان و کوچک بودن پیاده رو ها متاسفانه شبکه در حریم قرار گرفته است و یا در زلزله سال 86 در لرستان که خسارات زیادی به استان وارد نمود و بسیاری از خانه های تخریب شده در زلزله منازل خود را در زیر شبکه های برق احداث نمودند و باید جهت رفع این مشکلات بودجه ای بعنوان رفع حریم و ایمنی اختصاص یابد.

مهندس خودنیا گفت: در اوج بیماری کرونا دولت تصمیم بر دورکاری ادارات گرفت ولی با توجه به ماهیت خدمات رسان بودن شرکت های توزیع و کار های فنی پرسنل مجبور به حضور در محل کار بودن که متاسفانه تعدادی از همکاران پرتلاشمان به بیماری کرونا مبتلا شدند و با توجه به هزینه زیاد درمان امیدواریم دستورالعملی در خصوص پرداخت هزینه و یا کمک به پرسنل مبتلا شده به ویروس کرونا تدوین و اجرایی شود.

وی همچنین با بیان اینکه خوشبختانه هر ساله شاهد کاهش حوادث در برق لرستان هستیم، اظهار داشت: امیدواریم با  حمایت های دفتر ایمنی شرکت توانیر و تلاش بیشتر همکارنمان در دفتر ایمنی شرکت بتوانیم حوادث را به کمترین میزان برسانیم.

 


٠٨:٥٤ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٧١    /    تعداد نمایش : ٢١٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: