عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل برق لرستان خبر داد:

جلسه آموزشی نحوه استفاده از نرم افزار پایش، جهت همکاران دفتر مدیریت مصرف و دفتر اندازه گیری شرکت توزیع برق استان لرستان در محل سالن کنفرانس.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی برق لرستان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برق و با توجه به پیک بار تابستان 1400 و تامین برق مطمئن و پایدار سعی برآن شده از همه ی ظرفیت های موجود استفاده گردد تا میزان خاموشی ها به حداقل ممکن برسد و برگزاری این جلسه نیز در همین راستا بوده است.

 مهندس فریدون خودنیا با بیان اینکه تعداد 12 هزار کنتور هوشمند قابل رصد در استان وجود دارد  و این تعداد مربوط به سازمانها ، ادارات ،کاربری تجاری، کشاورزی و صنایع می باشد که این امکان جزء مواردی می باشند که از انرژی برق استفاده زیادی دارند، گفت: با توجه به قابل پایش بودن رفتار مصرفی این مشترکین باید تمام تلاش خود را بکار بندیم که  علاوه بر رعایت الگوی مصرفی صحیح به تولید آنها نیز لطمه ای وارد نشود.

وی گفت امیدواریم با برگزاری این جلسات و برنامه های که در راستایی کاهش پیک  در نظر گرفته شده و رعایت موارد مدیریت مصرف برق توسط هم استانی های عزیز میزان خاموشی ها به میزان قابل توجهی کاهش یابد و برق پایدار و مطمئنی به مردم شریف استان ارائه گردد.

در ادامه مدیر دفتر مدیریت مصرف برق استان ابراز داشت: با توجه به اینکه رفتار مصرفی لحظه ای در این کنتورهای هوشمند قابل پایش می باشد تصمیم بر آن شد که آموزشی جامع جهت همکارانی که از نرم افزار پایش استفاده میکنند برگزار گردد و به این منظور از آقای مهندس سنجی، از برنامه نویسان نرم افزار پایش کشور دعوت بعمل آمد.

مهندس رستمی گفت: امیدواریم بتوانیم با توجه به توان همکاران پایش و آموزش های اخیر نسبت به گذشته نظارت بیشتر و دقیق تری بر رفتار مصرفی این مشترکین داشته باشیم.

وی یکی از اهداف مهم این جلسه را پایش دقیق برق مصرفی ادارت و سازمانها، صنایع و بخش تجاری عنوان کرد و ابراز داشت: با توجه به اینکه ادارات و سازمانها ملزم به این هستند که 50 در صد برق مصرفی خود را در پیک بار تابستان 1400 کاهش دهند، آموزش های اخیر می تواند کمک بسزایی جهت شناسایی مواردی که این میزان کاهش را رعایت نمی نمایند داشته باشد.

 

 


٠٨:٢٤ - يکشنبه ١٣ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٦    /    تعداد نمایش : ١٨٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: