عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حراست برق لرستان برگزیده برتر دفتر حراست صنعت برق کشور شد.

حراست برق لرستان برگزیده برتر دفتر حراست صنعت برق کشور شد.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان براساس ارزیابی های بعمل آمده و بررسی شاخص های عملکرد حراست های صنعت برق کشور، افتخاری دیگری برای این شرکت بدست آمد و دفتر حراست برق لرستان بعنوان برگزیده برتر دفاتر حراست برق کشور انتخاب گردید.

 

این گزارش حاکیست مهندس مهدی حیدری زاد مدیر دفتر حراست برق لرستان ضمن تشکر از حمایت های بی شائبه مهندس فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت ابراز داشت: این موفقیت بزرگ مرهون زحمات دلسوزانه همکاران دفتر حراست و حمایت های بی دریغ مدیرعامل و پرسنل شرکت و همچنین رهنمودهای حراست کل محترم استان لرستان می باشد.

مدیر دفتر حراست اظهار داشت: در برنامه ها و اهداف تعریف شده از طرف حراست مرکزی توانیر فرآیندها و چشم اندازهای آینده کاملأ واضح و مشخص  است و ما نیز بر اساس شاخص های تعیین شده اهداف را به دقت دنبال و اجرایی می کنیم.

آفای حیدری زاد با اشاره به اینکه تعهد، کارآمدی، تخصص و احساس مسئولیت خصیصه ذاتی ما بوده و براساس همین قابلیت ها هر ساله گامهای موثری در زمینه صیانت از کارکنان و حراست از سیستم اداری و اموال بیت المال برداشته شده است.

وی یکی از وظایف شاخص حراست ها عمل به قانون و تعمیم آن در سطح سازمان ها و جامعه دانست و گفت:برق لرستان همواره فرهنگ سازی در زمینه ارتقاء سلامت اداری را اصلی ترین وظیفه خود می داند و آنرابعنوان یک اصل و یک ضرورت در سطح شرکت و پیمانکاران، مطرح و کلاس های آموزشی مثمر ثمری را برگزار نموده که خوشبختانه نتیجه پیگیری ها و آموزش ها و همکاری های پرسنل شرکت و حراست کل استان و مدیرعامل شرکت منجر به کسب مقام برگزیدۀ برتر در صنعت برق کشور گردید.

دفتر روابط عمومی برق لرستان نیز این موفقیت بزرگ را به مدیرعامل محترم شرکت، مدیر محترم دفتر حراست و کارکنان زحمت کش آن واحد و کلیه پرسنل برق لرستان صمیمانه تبریک و تهنیت می گوید.

 

 

 

 


١١:٥٧ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠    /    تعداد نمایش : ١٦٦٧


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: