عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزش موارد حقوقی برای کارشناسان ادارات نصب و کنترل لوازم اندازه گیری

برگزاری کلاس آموزش موارد حقوقی برای کارشناسان ادارات نصب و کنترل لوازم اندازه گیری

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط مدیر عامل شرکت و با پیگیری های مدیر دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری کلاس آموزش موارد حقوقی برای پرسنل این دفتر و کارشناسان مربوط در شهرستانها برگزار گردید.

 

   مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل برق لرستان در این خصوص اظهار داشت ما همواره بایستی در زمینه تکریم شهروندان و مشترکین و رعایت حقوق شهروندی الگوهای رفتاری و نحوه برخورد و رعایت حقوق جامعه را در خود و پرسنل مجموعه پرورش دهیم.

    مدیر عامل برق لرستان گفت خوشبختانه کلاسهای آموزشی در همه حوزه ها و زمینه های کاری مستمرأ برگزار می شود و آشنایی کارکنان با مسائل حقوقی و قواعد و مقررات داخلی شرکت از وظایف مشخص و تعریف شده است که الزاما بایستی نیروهایی که ارتباط کاری مستقیم با مردم و مشترکین دارند آموزشهای لازم در جهت رعایت حقوق شهروندی را طی نمایند.

  در ادامه مهندس بهمن توان مدیر دفتر نظارت و کنترل  لوازم اندازه گیری اظهار داشت به منظور افزایش دانش و آگاهی پرسنل این حوزه تمامی کارشناسان لوازم اندازه گیری مدیریت های توزیع را در کلاس فوق شرکت داده و در زمینه های مسائل حقوقی و نحوه کار با نرم افزار تست کنتورتحت وب آموزش های لازم را طی نمودند.

   مدیر دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری گفت حساسیت عملکردی این دفتر و کارشناسانی که در این حوزه مشغول انجام وظیفه می باشند ایجاب می نماید این زحمت کشان بخاطر نوع فعالیتشان که از نزدیکترین نیروها به مشترکین هستند و به نوعی در نوک پیکان خدمات دهی قرار دارند آموزش های لازم راطی نمایند.

  مهندس توان گفت با هماهنگی که با دفتر حقوقی شرکت بعمل آمد و با همکاری کارشناس حقوقی آن دفتر موارد قانونی و مسائل حقوقی مرتبط جمع بندی و به کارشناسان لوازم اندازه گیری آموزش داده شد.

  توان ابراز داشت مباحث مطرح شده در کلاس آموزشی از قبیل برقهای غیرمجاز، حقوق شرکت های توزیع و مشترکین نسبت به یکدیگر، نحوه برخورد پرسنل با مشترکین در هنگام تست لوازم و چگونگی ورود به منازل و رعایت حقوق آنها و سایر موارد از جمله مسائلی بود که بطور ویژه در دستور کار قرار داشت.

    مدیر دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری ضمن بیان اینکه کلاس آموزشی منتهی به پرسش و پاسخ گردید و ابهامات همکاران مرتفع گردید، ابراز داشت افزایش کیفیت تست لوازم اندازه گیری و کنترل دقیق این امر وظیفه ما را بسیار سنگین تر نموده که ما را برآن داشت با شرکت سنجش افزار آسیا مکاتبه و هماهنگی لازم بعمل آمد تا در آینده ای نزدیک دوره یکروزه آموزش نرم افزار تست کنتور تحت وب در سطح شرکت توزیع برگزار گردد

 

 

 


١١:٥٨ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٧١    /    تعداد نمایش : ١٤٣٤


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: