عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجهیز ناوگان موتوری برق شهرستان دورود لرستان

تجهیز ناوگان موتوری برق شهرستان دورود لرستان

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان: با درخواست های نماینده شهرستان های دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و حمایت ها و پیگیری های مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان، یکدستگاه جرثقیل 15 تنی و یکدستگاه ایسوزو بالابر برای توزیع برق شهرستان دورود خریداری و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل برق لرستان گفت: همکاری های نماینده محترم شهرستان دورود در جهت تجهیز مجموعه موتوری برق شهرستان دورود تأثیر خود را بر جای گذاشت و با پیگیری های فراوان موفق شدیم 16 میلیارد ریال جهت خرید وسایل نقلیه فوق جذب و خوشبختانه گام مهمی  در جهت افزایش خدمات دهی مطلوب تر در این شهرستان برداریم.

مهندس فریدون خودنیا اظهار داشت: هزینه های سنگین تعمیرات جرثقیل و بالابر شهرستان دورود واقعأ سرسام آور بود که خوشبختانه این مشکل مرتفع گردید.

وی ابراز داشت: در استان هایی مانند لرستان رشد و توسعه شهرها و خصوصأ روستا ها مستلزم خدمات دهی مورد انتظار مردم و همچنین تسریع در ارائه خدمات دهی می باشد و چنانچه ابزار کار و تجهیزات خدمات رسانی میسر نباشد نمی توان هیچ گامی در جهت توسعه برداشت.

مهندس خودنیا با اشاره به اینکه شاخص های توسعه از آیتم های فراوانی تشکیل شده است گفت:پیشرفت علم و استفاده از تکنولوژی به روز و برتر نیز مقوله ای است که بسیاری از شاخص ها ی مذکور را تحت تأثیر خود قرار داده  و می طلبد که ما نیز همگام و هم راستا از این مزیت استفاده کنیم.

در ادامه مهندس عبداله ساجدی مدیریت توزیع برق شهرستان دورود ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل و نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: شهرستان دورود با 1348 کیلومتر مربع وسعت و دارای حدودأ 60 هزار مشترک از نظر وسایل نقلیه سنگین در مضیقه بود که با خرید این دو وسیله اتفاق خوبی در حوزه خدمات رسانی منطقه افتاد.

 مهندس ساجدی با بیان این مطلب که شهرستان دورود دارای 148 روستای پراکنده و عشایری می باشد که تمامأ برقرسانی شده و هیچ روستای بدون برقی نداریم ابراز داشت: برای خدمات دهی مشکلات فراوانی داشتیم و خوشبختانه  این مشکل تا حدود زیادی مرتفع گردید.

وی گفت:  شهرستان دورود دارای 475 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 693 کیلومتر شبکه فشار متوسط و همچنین1532 دستگاه پست هوایی و زمینی می باشد که حفظ و نگهداری  از این تجهیزات مستلزم دارا بودن ابزار کار مناسب است و امیدواریم در آینده وضعیت بهتری فراهم کنیم.

 


٠٩:٠٢ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٩٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٨


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: