عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تقدیر از بانوان شاغل در برق لرستان

به مناسبت هفته حجاب و عفاف از بانوان شاغل در برق لرستان تقدیر بعمل آمد.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان، به مناسبت هفته حجاب و عفاف از بانوان شاغل در حوزه ستادی  توسط مدیرعامل برق لرستان تقدیر و قدردانی شد.

مدیرعامل برق لرستان در این مراسم اظهار داشت: امروزه بانوان مسلمان و شاغل فعال در عرصه هاي اجتماعي در كنار انجام وظايف محوله با حفظ حجاب و رعايت موازين ديني و شرعي نقش بسزايي در توسعه و پيشرفت كشور دارند.

مهندس فریدون خودنیا با اشاره به اینکه حجاب و عفاف از آموزه های دین مبین اسلام و شان شوکت بانوان است که در سیره ائمه اطهار (س) و بویژه الگوی زنان جهان اسلام حضرت زهرا (س) تجلی یافته است ، ابراز داشت: حجاب زن همانند صدف که گوهری را در بر می گیرد سدي محكم در برابر امیال شیطانی است.

وی با اینکه حجاب و عفاف برای زنان  مصونیت بخش است، خاطرنشان کرد: امام خـمینى(ره) درباره حـجـاب و عفاف می‌فرماید که توجه داشته باشید که حجابى که اسلام قرار داده است، بـراى حفظ ارزش‌های شماست و بنابراین رعایت حجاب و عفاف موجب ایجاد جامعه سالم و مصون از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

 در ادامه این مراسم دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق استان لرستان  گفت: آيات متعددي از قرآن کریم بر رعایت حجاب و عفاف در جامعه دلالت دارند و حجاب و عفاف به‌عنوان دو ارزش در جامعه بـشرى و به‌ویژه جوامع اسلامى مطرح اسـت

آقای مهدی حیدری زاد گفت: ما اگر بتوانیم عفاف و حجاب را همانگونه که دین مطرح کرد ادامه داده و حفظ نماییم یقیناً در تمام شئونات موفق خواهیم بود و هر جامعه ای که عفیف تر بود موفق تر نیز بوده است.

 وی افزود: این مراسم در تمامی مدیریت های توزیع برق شهرستان ها  نیز برگزار گردید،

در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان شاغل در شرکت با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل تقدیر و قدردانی شد.

 

 


١٤:٠٠ - پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٣    /    تعداد نمایش : ٧١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: