عضویت در سرویس خبری
نام:    
ایمیل:
صفحه اصلي 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آماده باش نیروهای شرکت توزیع برق استان لرستان در انتخابات 1400

آماده باش نیروهای شرکت توزیع برق استان لرستان در انتخابات 1400

در آستانه انتخابات بزرگ و مهم 1400 ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای  اسلامی شهر و روستا کلیه پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در آماده باش کامل به سر می برند.

 

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان، مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل این شرکت اظهار داشت مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق رأی در سرنوشت کشورشان دخالت می کنند و با انتخاب خود پایه های نظام اسلامی و انقلاب را محکم می نمایند.

مهندس خودنیا گفت در همین راستا پرسنل خدوم و زحمت کش برق در راستای وظیفه ی خطیری که دارند همگام با سایر اقشار مردم در انتخابات شرکت نموده و با آمادگی کامل بستری فراهم ساخته اند که تا پایان انتخابات و شمارش آرا برق هیچ شعبه اخذ رأی در سطح استان قطع نگردد .

وی گفت به همین منظور از توان نیروهای بسیجی شرکت استفاده نموده ایم که در مرکز استان و سایر شهرستان ها اکیپ های گشت زنی پرسنل بسیجی در کلیه مناطق شهری و روستایی بصورت شبانه روزی فعال بوده تا در صورت هرگونه مشکل اقدامات اصلاحی لازم را انجام دهند.

مهندس فریدون خودنیا گفت : تمام گروههای اتفاقات و عملیات شرکت توزیع برق با تمام توان با بیش از 150 اکیپ کاری و 450 نفر اعم از پرسنل فنی ، حراستی و بسیجی در آماده باش کامل بوده تا برق مطمئن و پایداری  را جهت برگزاری انتخابات باشکوه تامین نمایند.

وی در پایان، ضمن تقدیر و تشکر از کلیه پرسنل زحمت کش شرکت توزیع برق استان لرستان که در این ایام گرم، مجاهدت های زیادی از خود نشان داده اند، عموم مردم را به حضور باشکوه در انتخابات دعوت کرد.

 


١٥:٢١ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: